Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"20. léta 20. století, zlato bílé a žluté, hmotnost 11,45 g btto, ryzost 585/000, osazeno šesti kultivovanými perlami, dvěma rubíny a 23 diamantovými routami, rozměr 4,8 x 4,2 cm, atest, jeden kvítek poškozen."